Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Betlejemskie Światło Pokoju na Jasnej Górze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Druhny i druhowie!

„Wbrew wszystkiemu wierzę jeszcze, że ludzie są w głębi serca naprawdę dobrzy.” Anne Frank

Wielkimi krokami zbliża się dla nas czas szczególny, czas w którym wszyscy staramy stać się jednością, kiedy to dobro drugiego człowieka przyświeca nam w szczególności. Dlatego już dziś mamy szczególną przyjemność zaprosić was drogie zuchy, drodzy harcerze, instruktorzy, seniorzy w imieniu Komendy Hufca ZHP Częstochowa wraz z Zespołem Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Śląskiej na uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju, które odbędzie się 13 grudnia 2015 roku na Jasnej Górze w Częstochowie. 

To właśnie przy tym ogniu mamy okazję już od 25 lat spotykać się w harcerskim gronie i nieść dobrą nowinę światu. Przekazywać płomień dobroci i nadziei z rąk do rąk, pobudzać ludzkie serca, być iskierką światła dla świata, który jest naszym otoczeniem.

Jeżeli wraz z nami chcesz celebrować ten czas, nie czekaj dłużej, zapoznaj się z harmonogramem ceremonii i wypełnij do 08.12.2015r. krótką ankietę zgłoszeniową – https://docs.google.com/forms/d/1WhNWT91ioRbZ6Kz99z19QBEQUeIWxc-rk1bT-QBKZ4A/viewform?c=0&w=1

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości skontaktuj się z pwd. Sylwią Potępa, pisząc na adres e-mail program@czestochowa.zhp.pl

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU 2015 .

Zapraszamy!