Daily Archives: 29/02/2016

Odwiedź Holandię z „Exkursion”

W imieniu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji rajdu „Exkursion” – organizowanej już po raz trzeci imprezie łączącej elementy gry miejskiej z poznawaniem innych krajów i kultur. Po raz pierwszy w historii rajd odbędzie się na terenie Holandii!

Na wszystkich chętnych będą czekać liczne niespodzianki – lokalni skauci zgodzili się nie tylko ugościć uczestników na czas trwania rajdu, ale również na pokazanie im lokalnych atrakcji. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć nie jedno a kilka miast!  Read More

Podziękowania

Komenda Chorągwi Śląskiej w Katowicach serdecznie dziękuje za nadesłane kartki za pośrednictwem poczty oraz drogą elektroniczną z okazji Dnia Myśli Braterskiej.