Bazy Harcerskie  Zlot  HIP  eBiuro


Pilnie potrzebna krew dla instruktorów Chorągwi Dolnośląskiej!

Pilnie potrzebna jest krew dla instruktorów Chorągwi Dolnośląskiej – Anny Sylwestrzak-Zuby oraz Michała Zuby, którzy znajdują się obecnie w stanie krytycznym po wypadku samochodowym.

Każdy może oddać krew – nie jest ważne jaką mamy grupę. Ważne, aby podczas oddawania krwi podać, że oddajemy ją dla Michała Zuby (szpital w Poznaniu) i Anny Sylwestrzak-Zuba (szpital w Pile). Stan instruktorów po wypadku drogowym jest bardzo ciężki. 

Krwiodawcą może zostać osoba w wieku 18-65 lat, ciesząca się dobrym stanem zdrowia. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, musi być zdrowy i wypoczęty. Powinien też ważyć minimum 50 kilogramów. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem (np. dowodu).

Listę miejsc, w których można oddać krew można znaleźć pod tym linkiem.

 

Sorry, comments are closed for this post.