Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

I Harcerski Happening

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Dnia 22 Kwietnia na terenie placu 1000-lecia w Chrzanowie odbył się I Harcerski Happening organizowany przez Hufiec ZHP Chrzanów im. dh. dr. Zdzisława Krawczyńskiego. Pomimo porannych opadów harcerze nie poddali się i rozstawili namioty, które posłużyły do późniejszej prezentacji jednostek Hufca. Na stoiskach można było poznać techniki harcerskie, zbudować karmin, a przede wszystkim ciekawie spędzić czas.
Obyły się również liczne konkursy, np pierwszej pomocy, na plakat czy plakat anty-używkowy lub największą ilość oddanych plastikowych nakrętek. Nasz Happening zakończył się apelem z pożegnalnym kręgiem i słowami „do zobaczenia podczas kolejnej edycji”

Więcej informacji w pliku harcerski happening