Bazy Harcerskie  Zlot  HIP  eBiuro

Zapraszamy na I Zlot Harcerski z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Weź udział w 1. Zlocie Harcerskim z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – oddaj hołd tym, którzy w 1944 roku ryzykowali życie, broniąc stolicy Polski.

Termin: 30.07-02.08.2017 r.
Cena: 20 zł
Miejsce: Warszawa
Zgłoszenia partoli do 3.07.2017 r. do godziny 13:00 za pośrednictwem formularza.

Jeśli pełnoletni wędrownik lub instruktor chciałby zgłosić się indywidualnie do pomocy przy organizacji Zlotu, prosimy o przesłanie mailowo takiej informacji na adres choragiew@stoleczna.zhp.pl.

Zlot organizowany jest  przez cztery organizacje harcerskie, działające na terenie Warszawy (Chorągiew Stołeczna ZHP, Okręg Mazowiecki ZHR, Stowarzyszenie Harcerskie, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” FSE), wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego organizują w Warszawie Zlot Harcerzy.

Więcej informacji znaleźć można na stronie zlotu

Sorry, comments are closed for this post.