Bazy Harcerskie  Zlot  HIP  eBiuro

Zatrzymaj się o 17.00

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy środowiska harcerskie Śląskiej Chorągwi ZHP do uczczenia kolejnej rocznicy Godziny „W”.

Niech 1 sierpnia 2017 roku, o godzinie 17:00, w każdym harcerskim zakątku zostanie oddana cześć Powstańcom Warszawskim.

Załóż biało-czerwoną wstążeczkę, zapal symboliczną świeczkę,  zatrzymaj się na chwilę i oddaj cześć Powstańcom Warszawskim.

Przyślij do nas zdjęcie, jak Ty lub Twoje środowisko uczciło pamięć Powstańców Warszawskich, tak by w symboliczny sposób stworzyć mapę harcerskich środowisk. Mapę tych którzy pamiętali i choć na chwilę zatrzymali się, by oddać hołd tym, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.

Zdjęcia prosimy wraz z meldunkiem prosimy przesyłać na chorągwianego fun page lub na adres: aleksandra.lechocka@zhp.net.pl

W treści meldunku wpiszcie: nazwę drużyny, hufiec oraz miejsce, w którym wykonano zdjęcie. Dla wszystkich, którzy prześlą nam swoje meldunki czekają pamiątkowe dyplomy.

Na Wasze meldunki wraz ze zdjęciami, czekamy do 6 sierpnia 2017r.

Sorry, comments are closed for this post.