Bazy Harcerskie  Zlot  HIP  eBiuro


Spotkanie organizacyjne Referatu „Lata wspomnienie” 

Letni szal, słomkowy kapelusz, różowe okulary, worek z kotem, kolonijne i obozowe koszulki oraz wspomnienia, to niektóre artefakty nawiązujące do tematyki spotkania  „Lata wspomnienie”. Przywieźli je ze sobą namiestnicy i członkowie namiestnictw zuchowych Chorągwi, którzy przyjechali na powakacyjne spotkanie organizacyjne zorganizowane przez Referat.

Druhny i druhowie reprezentowali Hufce: Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Ziemi Będzińskiej, Bytom, Częstochowa, Katowice, Ruda Śląska i Chorzów. Właśnie w gościnnej siedzibie chorzowskiego Hufca odbyło się to spotkanie. 

Oprócz spraw organizacyjnych nie zabrakło integracji, pląsów, dzielenia się doświadczeniem i wymiany informacji o najbliższych wydarzeniach zuchowych w poszczególnych hufcach. Było też twórczo  – uczestnicy dzielili się swoimi marzeniami i pomysłami na akcję naborową.

Referat zuchowy dziękuje hm. Aleksandrze Lechockiej, komendantce Hufca ZHP Chorzów za pomoc w organizacji spotkania i udostępnienie pomieszczeń Hufca.

Druhnom i Druhom uczestniczącym w spotkaniu dziękujemy za stworzenie fantastycznej atmosfery. W nowym roku harcerskim życzymy spełnienia marzeń.

 

 

Czuj! Czuwaj!

hm. Ewa Miękina

kierowniczka Referatu Zuchowego Chorągwi Śląskiej ZHP

Sorry, comments are closed for this post.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow
Creampie