Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Spotkanie organizacyjne Referatu „Lata wspomnienie” 

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Letni szal, słomkowy kapelusz, różowe okulary, worek z kotem, kolonijne i obozowe koszulki oraz wspomnienia, to niektóre artefakty nawiązujące do tematyki spotkania  „Lata wspomnienie”. Przywieźli je ze sobą namiestnicy i członkowie namiestnictw zuchowych Chorągwi, którzy przyjechali na powakacyjne spotkanie organizacyjne zorganizowane przez Referat.

Druhny i druhowie reprezentowali Hufce: Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Ziemi Będzińskiej, Bytom, Częstochowa, Katowice, Ruda Śląska i Chorzów. Właśnie w gościnnej siedzibie chorzowskiego Hufca odbyło się to spotkanie. 

Oprócz spraw organizacyjnych nie zabrakło integracji, pląsów, dzielenia się doświadczeniem i wymiany informacji o najbliższych wydarzeniach zuchowych w poszczególnych hufcach. Było też twórczo  – uczestnicy dzielili się swoimi marzeniami i pomysłami na akcję naborową.

Referat zuchowy dziękuje hm. Aleksandrze Lechockiej, komendantce Hufca ZHP Chorzów za pomoc w organizacji spotkania i udostępnienie pomieszczeń Hufca.

Druhnom i Druhom uczestniczącym w spotkaniu dziękujemy za stworzenie fantastycznej atmosfery. W nowym roku harcerskim życzymy spełnienia marzeń.

 

 

Czuj! Czuwaj!

hm. Ewa Miękina

kierowniczka Referatu Zuchowego Chorągwi Śląskiej ZHP