Daily Archives: 20/09/2017

Warsztaty „Stawiam na… pracę z grupą szkoleniową” (edycja jubileuszowa !)

Śląska Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Iskra” piąty już raz zaprasza na warsztaty „Stawiam na…”

Jednym z celów warsztatów jest wymiana dobrych praktyk w zakresie kształcenia.

Drugim jest odświeżenie wiedzy i nowe spojrzenie na pracę z grupą szkoleniową na kursie.

Jeśli pracujesz z kadrą lub/i zajmujesz się kształceniem na poziomie hufca/chorągwi/+, chcesz poszerzyć swoje kompetencje trenerskie – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Stawiamy na… już po raz piąty, dlatego nie zabraknie jubileuszowych słodkości.

Kiedy? 14 października 2017 r. (sobota)
Gdzie? Chorągwiana Szkoła Instruktorska, Ośrodek Harcerski w Chorzowie (Aleja Harcerska 3)
Dla kogo? Instruktorzy w stopniu min. przewodnika, którzy pracują z kadrą na poziomie hufca/chorągwi /+ (warsztaty na poziomie harcmistrzowskim)
W jakiej cenie? 40zł (dojazd trenera, materiały do zajęć, obiad, bufet kawowy) Wpłaty należy dokonać przelewem w nieprzekraczalnym terminie do 8.10.2017