Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Weź udział w Warsztatach Drużyna PRO

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich członków Związku Harcerstwa Polskiego – zwłaszcza drużynowych, przybocznych i instruktorów – którzy ukończyli 16. rok na Warsztaty Drużyna PRO.

Wśród tematów zajęć znajdą się m.in. wykorzystanie harcerskiego doświadczenia na rynku pracy, pozyskiwanie środków na harcerską działalność, edukacja globalna, sytuacje intymne w pracy wychowawczej, zarządzanie zespołem czy tworzenie własnego wizerunku.

Prowadzący zajęcia to m.in.: hm. Dariusz Supeł – przewodniczący ZHP,  hm. Maciej Młynarczyk – przewodniczący Programowego Ruchu Odkrywców, hm. Justyna Sikorska – członkini Głównej Kwatery ZHP, hm. Martyna Kowacka – rzecznik prasowy ZHP, hm. Aleksandra Klimaczak – kierowniczka Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP, hm. Weronika Chrapońska-Chmielewska, hm. Wojciech Cabaj, Krzysztof Niepytalski – radca prawny w jednej z warszawskich kancelarii, phm. Renata Wrocławska – kierownik zespołu w Agencji Rekrutacyjnej oraz eksperci z Ośrodka Kultury Muzułmańskiej w Warszawie i Fundacji Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich.

W ramach imprezy w sobotni wieczór odbędzie się dyskusja „ZHP po grudniu 2017” z udziałem kandydatów do władz Związku, w tym kandydatów na funkcję Naczelnika ZHP.

Warsztaty odbywają się w XXI LO im. H. Kołłątaja w Warszawie w terminie 20-22 października 2017. Wpisowe wynosi 54 zł. Liczba uczestników ograniczona jest do 120 osób.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.