Daily Archives: 09/10/2017

Pomóż wydać siódmą płytę zespołu FORTECA

Tylko dzięki Waszej pomocy uda nam się wydać najnowszy krążek: „Bohaterowie Znani nieZnani”

POMÓŻ NAM WYDAĆ SIÓDMĄ PŁYTĘ!

Zakup nowy album zespołu FORTECA przedpremierowo już dziś, a w ramach podziękowań otrzymasz 2 gadżety od zespołu. – https://allegro.pl/show_item.php?item=6985026093

W wydawnictwie znajdą się następujące utwory:

1. „Znani nieZnani”
  2. „Błękitna Armia” – gen. Józef Haller
  3. „Niepokonany” – gen. Franciszek Kleeberg
  4. „Jedyna taka bitwa” – gen. Tadeusz Kutrzeba
  5. „Pancerny generał” – gen. Stanisław Maczek
  6. „Maki czerwone jak wino” – gen. Władysław Anders
  7. „Niedźwiadek” – gen. Leopold Okulicki
  8. „Podniebny As” – gen. Stanisław Skalski
  9. „Bezimienni bohaterowie”

oraz dwa utwory bonusowe

Album zostanie wydany w postaci wydawnictwa z nadanym numerem ISBN w formie książki w twardej oprawie w formacie płyty CD, w którym oprócz krążka będzie znajdować się książeczka z tekstami utworów oraz biogramami bohaterów.

Zamówioną płytę otrzymasz jeszcze przed jej premierą, która została zaplanowana na 27-11-2017 roku.

Jeśli zamówienie złożysz do 30 października 2017 roku wraz z albumem otrzymasz także 2 gadżety zespołu.

Dziękujemy za wsparcie.

Z pozdrowieniami

zespół FORTECA

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr 692 418 912

Amerykański Camp Staff Program – nabór kadry na obozy 2018

Wydział Zagraniczny GK ZHP zaprasza do wzięcia udziału w znanym amerykańskim programie International Camp Staff Program. Program adresowany jest do członków organizacji skautowych, młodych kobiet i mężczyzn w wieku 18-30 lat, bardzo dobrze władających językiem angielskim.

Termin przesłania kompletu dokumentów do Głównej Kwatery BSA to 15 lutego. Wcześniej muszą one trafić do GK ZHP i musi zostać przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami w języku angielskim (telefonicznie/skype lub na żywo).