Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Amerykański Camp Staff Program – nabór kadry na obozy 2018

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Zapraszamy do udziału w amerykańskim programie International Camp Staff Program. Program adresowany jest do członków organizacji skautowych, młodych kobiet i mężczyzn w wieku 18-30 lat, bardzo dobrze władających językiem angielskim.

Termin przesłania kompletu dokumentów do Głównej Kwatery ZHP to 25 stycznia 2018 r. Jednak najpierw do 15 stycznia należy dostarczyć na adres wza@zhp.pl skan wypełnionego formularza (ICSP Counselor App) wraz z referencjami i „statement” do konsultacji.

Szczegóły znajdują się tutaj:

https://zhp.pl/2017/amerykanski-camp-staff-program-nabor-na-obozy-2018/

Jak co roku zachęcamy do udziału w ICSP. Członkowie ZHP od lat systematycznie uczestniczą w programie, jeszcze nigdy żadne zgłoszenie rekomendowane przez ZHP nie zostało odrzucone.