Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Prowadzenie zajęć na zlocie Roverway 2018 w Holandii

Do 30 października można wziąć udział w naborze kadry prowadzącej zajęcia na zlocie Roverway 2018 w Holandii. Link do zgłoszenia online znajduje się w załączonym materiale. Wraz ze zgłoszeniem konieczna jest rekomendacja/zgoda Komisarki zagranicznej ZHP (prosimy przewidzieć dodatkowy dzień na jej uzyskanie).
Oferta jest adresowana do wszystkich członków ZHP, którzy
  • w dniu 1 stycznia 2018 roku będą pełnoletni,
  • posługują się językiem angielskim (znajomość innych języków, np. francuskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego jest mile widziana, ale angielski jest obowiązkowy),
  • posiadają doświadczenie w pracy z wędrownikami na dowolnym szczeblu organizacji,
  • potrafią dostosować zajęcia do odbiorców w wieku 16-22 lata,
  • nie pełnią żadnej funkcji na zlocie Roverway.

Osoby zainteresowane ofertą WAGGGS zgłaszają się do poprowadzenie zajęć w jednej z wielu dziedzin – środowisko naturalne, zdrowie, komunikacja, duchowość, zarządzanie projektami i in.
Można się zgłosić do prowadzenia zajęć (facilitator) lub do koordynowania grup osób prowadzących zajęcia (coordinator).
Prowadzący zajęcia:
  • spotkanie przygotowawcze 2-6 maja 2018 r.
  • dni programowe zlotu Roverway 28 lipca – 2 sierpnia 2018 r.
Osoby chętne mogą także prowadzić zajęcia dla IST – wtedy uczestniczą w zlocie w dniach 23 lipca – 2 sierpnia. Koordynatorzy dodatkowo spotkają się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r.
Zakwaterowanie podczas zlotu – w namiocie, na spotkaniach przygotowawczych – w hostelu.
Odpłatność 75 EUR.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przeczytanie załączonej informacji, dostępnej po angielsku i po francusku. Wszystkie informacje, którymi dysponujemy, znajdują się w załącznikach oraz pod wymienionymi w tekście linkami.
Czuwaj!
hm. Ewa Lachiewicz-Walińska