Daily Archives: 25/11/2017

Lider III – kolejna edycja za nami.

W dniu 25.11.2017 roku w Katowicach odbyła się kolejna edycja warsztatów Lider+ Moduł III. W warsztatach uczestniczyli przedstawiciel komend, komisji rewizyjnych, instruktorzy odpowiedzialni za kształcenie oraz program w hufcach Katowice, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Ziemi Tarnogórskiej.

Seminarium Władz Chorągwi

W miniony piątek, 24 XI 2017r. w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie odbyło się Seminarium Władz Chorągwi, którego celem było podsumowanie działalności za okres od listopada 2016 roku do listopada 2017 roku. W seminarium wzięli udział: członkowie Komendy Chorągwi na czele z komendantką chorągwi  hm. Anną Peterko, członkowie Komisji Rewizyjnej Chorągwi na czele z przewodniczącym hm. Janem Piechaczkiem, członkowie Rady Chorągwi na czele z przewodniczącym  hm. Bronisławem Kwiatoniem, członkowie Sądu Harcerskiego na czele z  przewodniczącym hm. Lesławem Gajdą.