Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Seminarium Władz Chorągwi

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W miniony piątek, 24 XI 2017r. w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie odbyło się Seminarium Władz Chorągwi, którego celem było podsumowanie działalności za okres od listopada 2016 roku do listopada 2017 roku. W seminarium wzięli udział: członkowie Komendy Chorągwi na czele z komendantką chorągwi  hm. Anną Peterko, członkowie Komisji Rewizyjnej Chorągwi na czele z przewodniczącym hm. Janem Piechaczkiem, członkowie Rady Chorągwi na czele z przewodniczącym  hm. Bronisławem Kwiatoniem, członkowie Sądu Harcerskiego na czele z  przewodniczącym hm. Lesławem Gajdą.

W seminarium wzięli udział również  hm. Anna Piekarz – przewodnicząca CKR oraz członkowie Rady Naczelnej ZHP – hm. Adam Malarz, hm. Sławomir Gajda i hm. Mariusz Maciów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział.