Daily Archives: 12/12/2017

Praca Komendy Chorągwi w okresie świątecznym

Komenda Chorągwi Śląskiej ZHP w Katowicach informuje, że od dnia 20-26.12.2017r. Komenda Chorągwi Śląskiej będzie nieczynna. W dniach 27-29.12.2017r. Referat Ekonomiczny będzie pełnił dyżury po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Członkowie Komendy Chorągwi będą pełnili dyżury telefoniczne. Za utrudnienia przepraszamy.

40. Zjazd ZHP zakończony. Wytyczono nowe tory dla organizacji

Za nami 40. Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego, czyli 4 dni dyskusji, wyborów i podejmowania decyzji. Jednak co najważniejsze, wytyczono nową Strategię ZHP na lata 2018-2025.

Po podsumowaniu minionej kadencji, nurtujących pytaniach i wyczerpujących odpowiedziach, drugiego dnia Zjazdu delegaci wybrali nowych przywódców – Naczelnika i Przewodniczącego ZHP. Nową Naczelniczką ZHP została hm. Anna Nowosad, a po raz kolejny zaufaniem obdarzony został hm. Dariusz Supeł. To właśnie oni pokierują dalszymi pracami Związku i zarządzać nim będą aż do 2021 roku. Więcej