Daily Archives: 14/12/2017

Kurs Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając Granice” w Armenii

To już druga edycja międzynarodowego Kursu Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając Granice”. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane, które pracują lub chcą pracować z wędrownikami.

Tym razem uczestnicy kursu będą wędrować po Armenii – maleńkim kraju, bogatym w tradycję i historię sięgającą aż starożytnego Urartu. Jest to niecodzienna propozycja skierowana do osób, które na własnej skórze chcą poczuć, jak się pracuje z metodyką wędrowniczą. Więcej

Warsztaty doskonalące dla kadry kształcącej

Druhny i druhowie,

Chorągwiana Szkoła Instruktorska ISKRA informuję, że z przyczyn organizacyjnych warsztaty doskonalące dla kadry kształcącej (uzupełnienie do zdobycia Srebrnej Odznaki Kadry Kształcącej), odbędą się w terminie 17-18.02.2018 w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie, a nie jak uprzednio informowaliśmy 20-21.01.2018.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń na warsztaty zostaną przekazane na początku stycznia zaraz po okresie świątecznym.

Prosimy o przekazanie nowego terminu warsztatów w swoich środowiskach!

Za ewentualne niedogodności powstałe w związku ze zmianą terminu- serdecznie przepraszamy.

Komenda CHSI ISKRA