Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Ośrodek Kapraluv mlyn przyjmie wolontariusza z Polski

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Junák – český skaut, organizacja skautowa naszych południowych sąsiadów, przyjmie od kwietnia 2018 r. wolontariusza z Polski do pracy w ośrodku edukacji ekologicznej Kaprálův mlýn na Morawach. Oferta jest adresowana do wędrowników i instruktorów ZHP, kobiet i mężczyzn, w wieku 18-30 lat.

Od kandydatów oczekiwana jest otwartość, zainteresowanie przyrodą i edukacją ekologiczną, gotowość do pracy fizycznej oraz posługiwanie się językiem angielskim. Czas pełnienia służby – 6 miesięcy począwszy od kwietnia 2018. Wśród zadań wolontariuszy: pomoc przy projektach edukacyjnych i w przedszkolu leśnym, pomoc w prowadzeniu ośródka (sprzątanie, praca w kuchni, sklepiku, ogrodzie itp).

Więcej szczegółów w załączonej ulotce.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z ośrodkiem pod adresem volunteer@kapraluvmlyn.cz.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adresem jw. z kopią do Wydziału Zagranicznego GK (wza@zhp.pl) oraz odpowiedniego pełnomocnika KCh ds. zagranicznych.

EVS_2018_6_months_Poland