Daily Archives: 29/01/2018

Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Żorach

Przyjazd głowy państwa jest wielkim wydarzeniem oraz zaszczytem dla każdego miasta. Już w najbliższy poniedziałek oficjalną wizytę w Żorach złoży Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W planie wizyty znalazło się m.in. spotkanie z mieszkańcami, w tym – z żorskimi harcerzami. Prezydent przyjeżdża do Żor na zaproszenie Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka oraz władz miasta Żory.

Żorskie zuchy i harcerze otrzymali zaproszenie ze stron władz miasta oraz zaszczyt pełnienia warty honorowej przy Pomniku Żołnierzy Wyklętych oraz przy Grobie Powstańców Śląskich podczas składania kwiatów przez Pana Prezydenta RP. Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie dla naszych najmłodszych zuchów i harcerzy oraz kadry instruktorskiej.

Otwarte spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Żor i całego regionu odbędzie się w poniedziałek 29 stycznia w hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00. By uniknąć niedogodności należy przyjść minimum pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Więcej informacji na stronie UM Żory: www.zory.pl

Z poważaniem,

Adrian Lubszczyk
Biuro Promocji, Kultury i Sportu
Urząd Miasta Żory
Al. Wojska Polskiego 25, pokój 305
32 43 48 249

X Jubileuszowe Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej

Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice serdecznie zaprasza wszystkie reprezentacje hufców Chorągwi Śląskiej na X Jubileuszowe Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej ZHP. Zawody odbędą się 3 marca 2018r. na basenie „WODNIK” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Koszt, to jedyne 5 zł od osoby.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie mistrzostwaplywackie.slaska.zhp.pl .

Strona mistrzostw: mistrzostwaplywackie.slaska.zhp.pl
Zgłoszenia do 25 lutego 2018r.: mistrzostwaplywackie18.zgloszenia24.pl