Bazy Harcerskie Zlot Zimowy Zlot CHS eBiuro

Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Żorach

Przyjazd głowy państwa jest wielkim wydarzeniem oraz zaszczytem dla każdego miasta. Już w najbliższy poniedziałek oficjalną wizytę w Żorach złoży Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W planie wizyty znalazło się m.in. spotkanie z mieszkańcami, w tym – z żorskimi harcerzami. Prezydent przyjeżdża do Żor na zaproszenie Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka oraz władz miasta Żory.

Żorskie zuchy i harcerze otrzymali zaproszenie ze stron władz miasta oraz zaszczyt pełnienia warty honorowej przy Pomniku Żołnierzy Wyklętych oraz przy Grobie Powstańców Śląskich podczas składania kwiatów przez Pana Prezydenta RP. Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie dla naszych najmłodszych zuchów i harcerzy oraz kadry instruktorskiej.

Otwarte spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Żor i całego regionu odbędzie się w poniedziałek 29 stycznia w hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00. By uniknąć niedogodności należy przyjść minimum pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Więcej informacji na stronie UM Żory: www.zory.pl

Z poważaniem,