Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Pojedź na International Work Party – Spring 2018

Kandersteg International Scout Centre zaprasza wszystkich chętnych na International Work Party – Spring 2018, który w tym roku odbędzie się w terminie 14-22.04.2018 r.

Jeśli chcesz pojechać do Szwajcarii, aby przez 3,5 dnia pracować w Centrum Skautowym, a przez 3,5 dnia cieszyć się urokami Alpejskiego krajobrazu nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Termin: 14-22 kwietnia
Dojazd: we własnym zakresie (można dojechać za ok. 600 zł w obie strony).
Wyżywienie i zakwaterowanie: zapewnione przez cały pobyt w KISC

Zgłoś się już dziś poprzez formularz online.

Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.

W razie pytań można kontaktować się z phm. Aleksandrą Kurek (aleksandra.kurek@jpt.zhp.pl), która pracuje obecnie w KISC.

KISC to Międzynarodowe Centrum Skautowe, które zarządzane jest przez WOSM. Powstało w 1923 roku z inicjatywy Roberta Baden-Powella, który po pierwszym World Scout Jamboree zamarzył, aby powstało miejsce, w którym mogliby się spotkać skauci z całego świata.