Daily Archives: 01/03/2018

III Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej

Komenda  Chorągwi Śląskiej ZHP w Katowicach serdecznie zaprasza na  III Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej, który odbędzie się dnia 10 marca 2018 r. (sobota) w Ośrodku Harcerskim „Skaut” w Chorzowie.

Nasze trzecie spotkanie, zwyczajowo kierujemy do członków komend hufców odpowiedzialnych za programem, szefów zespołów programowych, namiestników i innych osób zajmujących się programem na poziomie hufców. Zapraszamy również osoby, które w najbliższej przyszłości obejmą ww. funkcje.

Ponadto serdecznie zapraszamy drużynowych oraz kadrę środowisk Nieprzetartego Szlaku, ponieważ wychodząc naprzeciw kierowanym zapytaniom, chcemy zainicjować na Zlocie powstanie platformy współpracy i wymiany doświadczeń w tym obszarze. Więcej