Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Seniorze bądź czujny!

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa zaprasza katowickich Seniorów do udziału w spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa, realizowanych we współpracy z Komendą Miejską Policji, Państwową Strażą Pożarną, Strażą Miejską oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

 

Więcej: Plakat

 

Poza tym:

Katowice zakwitną łąkami

W sobotę, 28 kwietnia, od godz. 11.00 każdy chętny będzie mógł posiać kawałek „Łąki Centralnej” w Katowicach między ulicami Piotra Skargi i Franza Wincklera. Realizatorzy – Miasto Katowice i Fundacja Łąka

KURS FOTOGRAFII

Fundacja Obywatel Sztuki zaprasza na bezpłatny kurs fotografii. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia.

SprzątaMY dzielnice – trwa głosowanie, które dzielnice należy sprzątnąć

Chcesz dbać o środowisko, rozwijać się w ciekawych ekoprojektach i wesprzeć akcje SprzątaMY dzielnice – zgłoś się do Stowarzyszenia Wolnej Herbaty. Szczegóły na FB.COM/WOLNAHERBATA.

Trwają prace nad projektem Programu współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok.

Do 25 maja br. można zgłaszać uwagi/propozycje do Programu współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na rok 2019 – to I etap roboczy, który jest ważny przy planowaniu budżetu. Propozycje można zgłaszać w dowolnej formie, np. na maila: agnieszka.lis@katowice.eu

Warsztaty „Święto Prze-Twórców” #Upcykling

UPstore zaprasza na warsztaty pt. „Święto twórców” 1 Maja br. od 10:00 do 19:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych – COP,  ul. Kopernika 14. Przetwarzamy rzeczy, które mamy w domu i pozyskane od Firm nowe odpady.

Sklep charytatywny Fundacji Sue Ryder

Już 7 maja otwarcie pierwszego charity shopu w Katowicach! Trwa zbiórka rzeczy używanych, w dobrym stanie, które można przekazać do sklepu.

Nabór na członka Powiatowej Społecznaj Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

Urząd Miasta Katowice ogłasza nabór kandydata na członka Rady spośród przedstawicieli organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Zgłoszenia na formularzu należy złożyć do dnia 24 maja 2018 roku

XII turniej PETANQUE

Dom Miasta Saint – Etienne w Katowicach wraz z Sekcją Petanque przy D. M. SE. K. Urząd miasta Katowice zapraszają 20 maja o godzinie 9.00 do Parku Kościuszki na XII turniej Petanque o Puchar Prezydenta Miasta Katowice.

„Biegnąca z wilkami”

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM zaprasza na warsztat „Biegnąca z wilkami”, który odbędzie się w Bystrej koło Bielska Białej

Zaproszenie do udziału w konsultacjach – Program profilaktyki

Konsultacje projektu uchwały w sprawie zmiany Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok