Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Poszukiwany, poszukiwana….

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Poszukujemy specjalistów oraz osób znających zagadnienia informatyczno/internetowe w takich zakresach jak:
– strony www (bazy danych, php, java i pochodne);
– grafika i grafika komputerowa, obróbka i montaż video/multimedia;
– bezpieczeństwo IT;

– programowanie – przygotowywanie aplikacji (również mobilnych);
– obsługa narzędzi O365 – przygotowywanie narzędzi umożliwiające pracę „harcerskiego” internetu e-biuro itp.);
– oraz inne z tą dziedziną powiązane;

Współpraca może odbywać się zadaniowo np. w ramach realizacji próby na stopień/sprawność/znak służby lub stale jako członek jednego z Zespołów Chorągwi Śląskiej (np. Zespół Wsparcia Informatycznego, Zespół Promocji itd.).

Szukamy osób zarówno orientujących się w wąskiej specjalności jak i szerszej – jeśli dysponujecie jeszcze odrobiną czasu, wiedzą i umiejętnościami prosimy o kontakt mailowy. W mailu prosimy o umieszczenie informacji w czym i w jakim charakterze jesteście nas w stanie wspomóc.