Daily Archives: 20/10/2018

IX Zjazd Chorągwi Śląskiej ZHP

Druhny i Druhowie.
W dniu dzisiejszy odbywa się Zjazd Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Jest to najwyższa władza chorągwi. Jest to czas, w którym kończą kadencję poprzednie władze chorągwiane takie jak Komendant Chorągwi wraz z Komendą, Radę Chorągwi, Komisja Rewizyjna Chorągwi czy Sąd Harcerski Chorągwi.
Delegaci wybrani w poszczególnych Hufcach czy rejonach kilku Hufców, wybierają „nowe” władze na okres kolejnej kadencji czyli okres 4 lat.

Podczas dzisiejszego Zjazdu zostaną przedstawione sprawozdania z  działalności Chorągwi Śląskiej, wszystko to, co działo się w okresie ostatnich 4 lat.
Nowo wybrane władze przedstawią nam swój program rozwoju Chorągwi Śląskiej ZHP na lata następne.

Podczas IX Zjazdu Chorągwi Śląskiej ZHP odwiedzi nas wielu gości – naszych Przyjaciół – zapraszamy Was wszystkich na relację ze Zjazdu relacja z wydarzenia