Daily Archives: 26/11/2018

Zuchmistrzowski „Wehikuł czasu”

Jesienne warsztaty programowo-metodyczne „Wehikuł czasu” odbyły się w minioną sobotę 24 listopada b.r.  w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie. Uczestniczyli w nich Zuchmistrzowie z hufców: Beskidzkiego, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Piekary Śląskie, Węgierska Górka, Ziemi Będzińskiej, Ziemi Rybnickiej, Ziemi Tyskiej.

Ta forma działalności Referatu, przeznaczona dla namiestników i kadry gromad zuchowych, ma na celu wymianę doświadczeń, poszerzenie repertuaru zuchowych form pracy, inspirację i integrację.

Podsumowanie współzawodnictwa Namiestnictw Zuchowych

Całoroczna praca namiestnictw zuchowych Chorągwi Śląskiej ZHP została podsumowana. Wyniki współzawodnictwa w roku harcerskim 2017/2018, które ogłoszone zostały podczas jesiennych warsztatów programowo-metodycznych „Wehikuł czasu” w Chorzowie, przedstawiają się następująco:
I miejsce
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej