Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Podsumowanie współzawodnictwa Namiestnictw Zuchowych

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Całoroczna praca namiestnictw zuchowych Chorągwi Śląskiej ZHP została podsumowana. Wyniki współzawodnictwa w roku harcerskim 2017/2018, które ogłoszone zostały podczas jesiennych warsztatów programowo-metodycznych „Wehikuł czasu” w Chorzowie, przedstawiają się następująco:
I miejsce
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej
II miejsce
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Węgierska Górka
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Ziemi Tyskiej
III miejsce
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Częstochowa

 


WYRÓŻNIENIE
Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza

Namiestniczki – hm. Anna Łebzuch, pwd. Faustyna Śleziak, phm. Karolina Strażecka-Czarnota, pwd. Paulina Jasińska, pwd. Agnieszka Malinka odebrały okolicznościowe dyplomy i zestawy gier planszowych dla swoich namiestnictw.

Gratulujemy wszystkim środowiskom zuchowym wspaniałej pracy i życzymy wielu sukcesów!