image_pdfimage_print

 

 

REFERAT ZUCHOWY

CEL:

Rozwój namiestnictw zuchowych w hufcach oraz wspieranie namiestników

facebook_ikona

W skład Referatu wchodzą:

hm. Ewa MIĘKINA – Kierownik Referatu
zuchowy@slaska.zhp.pl
phm. Angelika WITKOWSKA
hm. Joanna RUSINOWSKA
phm. Katarzyna BUŁA

 

NAMIESTNICTWA ZUCHOWE CHORĄGWI ŚLĄSKIEJ ZHP:

Hufiec Beskidzki           

phm. Marta Solich –

namiestnik zuchowy

zuchy@beskidzki.zhp.pl

Hufiec  Bytom

Namiestnictwo Zuchowe „ZUCHOLE”

pwd. Magdalena Ptak –

namiestnik zuchowy

madzia1242@op.pl

Hufiec Chorzów Hufiec  Chrzanów

Namiestnictwo Zuchowe
„Tęczowe Zuchmisie”

pwd. Beata Zygmunt –

namiestnik zuchowy

zuchy@chrzanow.zhp.pl

beata.zygmunt95@gmail.com

Hufiec  Czechowice-Dziedzice                

pwd. Karolina Filipczyk –

namiestnik zuchowy

k.filipczyk@czechowice-dziedzice.zhp.pl

Hufiec  Czerwionka-Leszczyny                

hm. Danuta Korus –

namiestnik zuchowy

danuta.korus@zhp.net.pl

Hufiec  Częstochowa

Namiestnictwo Zuchowe

„Rozśpiewani podróżnicy”

hm. Ewelina Michoń –

namiestnik zuchowy

zuchowe@czestochowa.zhp.pl

 

Hufiec  Dąbrowa Górnicza              

phm. Iwona Nowak – Syguła –

namiestnik zuchowy

iwona.sygula@op.pl

 

Hufiec  Jastrzębie Zdrój                  

dh. Kornela Brzozowska –

osoba odpowiedzialna za pracę gromad

Hufiec  Jaworzno         

hm. Jadwiga Sułek-Biś –

namiestnik zuchowy

j.bis1989@gmail.com

Hufiec  Katowice          

pwd. Kinga Kisielińska –

namiestnik zuchowy

kinga.kisielinska@gmail.com

 

Hufiec  Kłobuck            

phm. Danuta Papierz –

namiestnik zuchowy

danutapapierz@onet.eu

Hufiec  Lubliniec          

pwd. Beata Nowińska –

namiestnik zuchowy

beata.nowinska@onet.eu

Hufiec  Mysłowice

 

Piekary Śląskie             

phm. Elżbieta Kubica –

namiestnik zuchowy

Hufiec  Ruda Śląska               

pwd. Rafał Biegaj HO –

namiestnik zuchowy

biegaj@o2.pl

Hufiec  Rydułtowy Hufiec  Siemianowice Śląskie          

phm. Agnieszka Majchowska –

namiestnik zuchowy

Hufiec  Sosnowiec                 

pwd. Kamila Wybraniec-Jakóbik – namiestnik zuchowy

kamilka88@wp.pl

Hufiec  Węgierska Górka                 

pwd. Aleksandra Zyzak –

namiestnik zuchowy

alexzyzak@gmail.com

Hufiec  Zabrze Hufiec  Ziemi Będzińskiej                

hm. Krzysztof Jedynak –

namiestnik zuchowy

imachura@pro.onet.pl

Hufiec  Ziemi Cieszyńskiej              

Namiestnictwo Zuchowe
„Czujne oczy”

phm. Alicja Stalmach –

namiestnik zuchowy

Alicja.Stalmach7@gmail.com

 

Hufiec  Ziemi Gliwickiej                  

pwd. Jakub Pucelik –

namiestnik zuchowy

jakub.pucelik@zhp.net.pl

 

Hufiec  Ziemi Mikołowskiej             

pwd. Jolanta Kudla –

namiestnik zuchowy

jjdk@op.pl

Hufiec  Ziemi Myszkowskiej
Hufiec  Ziemi Raciborskiej Hufiec  Ziemi Rybnickiej                 

phm. Aneta Froehlich –

namiestnik zuchowy

froehlich.aneta@gmail.com

Hufiec  Ziemi Tarnogórskiej            

hm. Jolanta Wysocka –

osoba odpowiedzialna za pracę gromad

jolanta.wysocka@gazeta.pl

 

Hufiec  Ziemi Tyskiej    

Namiestnictwo Zuchowe
„Kraina Tajemnic”

phm.  Anna Wysocka–

namiestnik zuchowy

aniawysocka@wp.pl

Hufiec  Ziemi Wodzisławskiej

Namiestnictwo Zuchowe
„Leśni Przyjaciele”

pwd. Renata Langer –

namiestnik zuchowy

Hufiec  Ziemi Zawierciańskiej
Hufiec  Żory Hufiec  Żywiec

pwd. Bożena Śleziak–

namiestnik zuchowy

 

Powyższy wykaz jest na bieżąco uzupełniany, dlatego prosimy o uwagi jeśli w treści pojawi się błąd lub brak informacji dotyczącej Waszego Namiestnictwa.

Wersję do pobrania znajdziecie TUTAJ.

DOKUMENTY REFERATU ZUCHOWEGO: