Zlot eBiuro zjazd Kampania Bohater eBiuro

Skorzystaj z propozycji programowych ZHP

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Serdecznie zachęcamy wszystkich drużynowych do zapoznania się i wykorzystania w swojej pracy propozycji programowych dostępnych w Centralnym Banku Pomysłów ZHP!

Związek Harcerstwa Polskiego w przygotowanym przez siebie programie odpowiada na aktualne potrzeby wychowawcze. Prezentowane propozycje zwracają uwagę na problemy, które w tym momencie mogą dotyczyć młodych ludzi i mieć ogromny wpływ

na ich życie i postawy w przyszłości.

Wskazane propozycje programowe realizują wskazane stawiają w centrum takie problemy wychowawcze, takie jak roszczeniowość, konsumpcjonizm, oportunizm oraz malkontenctwo. Uwaga została poświęcona także tematyce aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Zachęcamy do korzystania z materiałów!

,,Ekonomia jest kobietą”

,,W zdrowym ciele zdrowy druh”

,,Stop bierności. Wyzwolić energię.”

Materiały dostępne są na stronie internetowej: http://cbp.zhp.pl/