Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Mamy Niepodległą – świętuj z nami

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Pokaż innym swoją radość z okazji Narodowego Święta Niepodległości – wyślij kartkę! Związek Harcerstwa Polskiego jako partner akcji „Mamy Niepodległą!” organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku otrzyma blisko 32 000 kartek pocztowych. Do każdej chorągwi trafiły kartki, które harcerze mogą bezpłatnie wysłać do swoich bliskich.

Od 5 do 11 listopada każdy zainteresowany udziałem w akcji „Mamy Niepodległą!” będzie mógł także wysłać okolicznościową e-kartkę Mamy Niepodległą! za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej za pomocą smartfona.

Autorami w tegorocznej edycji „Mamy Niepodległą” są Marek Sayan Skwarski, Katarzyna Bakuła, Andrzej Heidrich. Co roku akcję wspierają znane postacie ze świata kultury, mediów i sztuki: Anna Cieślak, Matylda Damięcka, Jarosław Gugała, Beata Tadla, Emilian Kamiński, Cezary Harasimowicz, Grażyna Wolszczak, Henryk Sawka, Kasia Stoparczyk.

Wszystkich zaangażowanych w wysyłkę zachęcamy do przesyłania nam zdjęć, którymi pochwalimy się na naszych profilach społecznościowych.  Zdjęcia można przesyłać na adres rzecznik@zhp.pl.

Akcja trwa do 11 listopada.