Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Bądź na Betlejemskim Zlocie

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W dniach 11 – 13 grudnia Zakopane zamieni się w stolicę Betlejemskiego Światła Pokoju! To niezwykłe spotkanie będzie wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, możliwością do rozwoju duchowego, a także okazją do nawiązania nowych harcerskich przyjaźni. Nie może Was zabraknąć! 

Ponad 2000 harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów ZHP wspólnie będzie oczekiwać przybycia Światła do Polski. W programie zlotu: gra miejska, warsztaty duchowe, oraz koncert.

W tym roku Betlejemskie Światło Pokoju odbierzemy po polskiej stronie Tatr – uroczysta msza święta odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 10.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Rejestracja odbywa się za pomocą strony www.swiatlo.zhp.pl. Koszt udziału w Zlocie wynosi 12 zł.