Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Program zimowych praktyk w Głównej Kwaterze ZHP

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę zimowych praktyk dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy studentów i absolwentów pragnących zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce. Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarze: promocji i komunikacji,pozyskiwania środków, kształcenia, programu, logistyki i administracji, finansów i gospodarki oraz IT.

To wyjątkowe przeżycie jest naprawdę w zasięgu ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się! Czekamy na Twoją ankietę do 10 grudnia.

praktyki_zhp_ankieta_2 Program-zimowych-praktyk-ZHP