Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Zaplanujcie udział w zlocie HanzeJam 2017

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Skauci holenderscy zapraszają do udziału w zlocie HANZEJAM, który odbędzie się w weekend 15-18 czerwca 2017 w Kampen. Zlot jest częścią międzynarodowych obchodów Dni Hanzy.

W programie zlotu są ceremonie otwarcia i zamknięcia, międzynarodowe ognisko, festiwal kulinarny, zajęcia rozwijające umiejętności skautowe, zajęcia sportowe, kulturalne i kreatywne, odkrywanie lokalnego rzemiosła oraz żeglarstwo rzeczne i morskie.

Zlot odbędzie się nieopodal centrum miasta Kampen, nad rzeką Ijssel. Organizatorzy przewidują, że udział w nim weźmie około tysiąca uczestników. Wpisowe wynosi 50 euro od osoby (cena obejmuje wyżywienie, program i miejsce kempingowe). Istnieje też możliwość skorzystania z programu gościny u rodzin skautów Home Hospitality.

Więcej informacji na www.hanzejam.nl