Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Seminarium Władz Chorągwi Śląskiej ZHP

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

IMG_0070

W miniony piątek w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie odbyło się seminarium
władz Chorągwi Śląskiej ZHP poświęcone podsumowaniu dotychczasowych działań zrealizowanych od momentu Zjazdu oraz pilotażu zmian w funkcjonowaniu struktury ZHP. W spotkaniu wzięło udział ok. 30 osób, w tym zastępca Naczelnika ZHP hm. Krzysztof Budziński.

Seminarium rozpoczęło się przywitaniem gości przez hm. Annę Peterko oraz wystąpieniem hm. Aleksandry Lechockiej, która zaprezentowała sprawozdanie z przebiegu działań Komendy Chorągwi. Następnie głos zabrali przewodniczący Chorągwianej Komisji Rewizyjnej hm. Jan Piechaczek, Rady Chorągwi hm. Maria Kotkiewicz oraz Chorągwianego Sądu Harcerskiego hm. Lesław Gajda, którzy poinformowali zebranych o dotychczasowych działaniach swoich zespołów. Jako ostatni wystąpił przedstawiciel władz naczelnych, hm. Krzysztof Budziński, przedstawiając analizę struktury ZHP i wynikającą z niej rekomendację do zmian w naszej organizacji.

Przedstawione problemy skłoniły wszystkich do długiej dyskusji.
IMG_0038   IMG_0033
IMG_0022   IMG_0008