Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Prezenty gwiazdkowe od Zawiasa

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Ahoj Zawiszaki !
Zbliżają się święta, a Zawias ma dla was wyjątkowe prezenty, ktore ucieszą każdego żeglarza.

Żeglarska torba Zawiszy Czarnego

Stylowa torba na laptopa, wykonana ze starych żagli Zawiszy Czarnego, co potwierdza stosowny certyfikat autentyczności. Pomieści nie tylko laptopa, ale i mapy, notesy, sprawdzi się na rejsie, w szkole i pracy. Idealny prezent dla każdego Zawiszaka

Jubileuszowa Moneta Zawiszy Czarnego

Unikatowa okazja zakupu limitowanej monety gryf, z wybitym wizerunkiem „Zawiszy Czarnego.”Moneta ta to wielka gratka dla wszystkich miłośników słynnego żaglowca, dla marynistów, kolekcjonerów oraz wszystkich, którzy chcą czynnie wesprzeć Zawiszę Czarnego.Moneta została wybita dla uczczenia 50-lecia żaglowca „Zawisza Czarny”. Moneta „8 Gryfów” została zaprojektowany przez wybitną medalierkę Dobrochnę Surajewską, a wybili ją ci sami mincerze, którzy produkują polskie i zagraniczne monety. Mennica Polska wybiła ich jedynie 6000 sztuk.

Metalowa przypinka Zawiszy Czarnego

Taką przypinkę można z dumą nosić do munduru i nie tylko. Piękna pamiątka dla wielbicieli najdzielniejszego żaglowca. W tym roku poproście Mikołaja, Gwiazdora czy innego Dziadka Mroza o wyjątkowy prezent.

Pamiętajcie, że możecie również wesprzeć Zawiszę Czarnego odpisując na jego rzecz 1% z podatku.