Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Warsztaty Świąteczne 2015

DSC_5017

Jak co roku przedstawiciele Komendy Chorągwi oraz Zespołów chorągwianych spotkali się na uroczystych warsztatach świątecznych w Hotelu Skaut.

Spotkanie rozpoczęło się podziękowaniami oraz życzeniami od Komendanta hm. Anny Peterko a także wspólnym odśpiewaniem “Sto lat!” dh. Tomkowi Huk, który obchodził swoje urodziny.

Następnie, po wzajemnym przełamaniu się opłatkiem i pysznej kolacji, uczestnicy mieli możliwość symbolicznego wręczenia sobie “świątecznego marzenia” a później spróbować swoich sił w quizie świątecznym.
Na warsztatach nie mogło zabraknąć również elementu edukacyjnego. W tym roku było to dekorowanie pierników kolorowymi lukrami i ozdobami a także wykonanie choinki z wiórków korowych.

Jak przystało na spotkanie wigilijne nie mogło również zabraknąć własnoręcznie wykonanych prezentów, kalendarzy chorągwianych a także kolędowania, rozmów i i mnóstwa dobrej zabawy.

DSC_5025    DSC_5047

DSC_5092    DSC_5114