Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Świąteczne spotkanie instruktorskie w Hufcu Beskidzkim

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

BŚP2015 Częstochowa (1 z 6)

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Chorągwi Śląskiej ZHP, hm. Anna Peterko i phm. Janusz Karaś, wzięli udział w wigilijnym spotkaniu instruktorskim Hufca Beskidzkiego. W spotkaniu wziął udział również w-ce Prezydent Bielska-Białej Przemysław Kamiński.

W trakcie uroczystości na wszystkich uczestników czekała wspaniała uczta, tradycyjne łamanie się opłatkiem oraz śpiewanie kolęd. Całość uświetnił występ zuchów z 10 Grunwaldzkiej Beskidzkiej Gromady Zuchowej „Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka”, które przygotowały własną wersję jasełek, w której można było zobaczyć m.in. Pinokia, Dziewczynkę z zapałkami czy Śpiącą Królewnę.

Wspólnie spędzony czas upłynął wszystkim na radosnej zabawie w miłej atmosferze.

 

BŚP2015 Częstochowa (1 z 1)    BŚP2015 Częstochowa (2 z 6)

BŚP2015 Częstochowa (3 z 6)    BŚP2015 Częstochowa (4 z 6)