Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Poradnik odpowiedzialnej konsumpcji – „Globalnie, czyli odpowiedzialnie”

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

„Odpowiedzialna konsumentka/odpowiedzialny konsument” – to poradnik poruszający tematykę edukacji globalnej, którą zajmuje się ZHP w swoich projektach. 

Publikacja powstała w ramach projektu „Globalnie, czyli odpowiedzialnie” jako rozwijanie i upowszechnianie dorobku projektu „Ekonomia jest kobietą”. Materiał pokazuje szereg aspektów powstawania, konsumpcji i utylizacji produktów, z których korzystamy codziennie. Ważna pozycja dla każdego, kto jest zainteresowany zagadnieniami bardziej odpowiedzialnej konsumpcji.

Pozycja jest dostępna w Centralnym Banku Pomysłów.

Powstanie materiału zostało dofinansowane w ramach środków Polskiej Pomocy Ministerstwa Spraw Zagranicznych 2015.