Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Seminarium Komend Hufców

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Szanowne Druhny Komendantki Hufców,

Szanowni Druhowie Komendanci Hufców,

Zgodnie z informacją podaną na zbiórce komendantów i skarbników hufców w miesiącu listopadzie 2015 oraz terminarzem spotkań, przypominam, że w dniach 22-24.01.2016r. odbędzie się seminarium komend hufców w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie. 

Serdecznie zapraszamy komendantów i skarbników hufców ( od piątku do niedzieli) w piątek 22.01.2016r. na godzinę 18.45 ( rozpoczynamy kolacją o godzinie 19.00), do Ośrodka Harcerskiego w Chorzowie. Zapewniamy noclegi w warunkach hotelowych, wyżywienie oraz materiały do zajęć. Udział w seminarium jest bezpłatny.

W  sobotę 23.01.2016 r. na godzinę 9.30 ( planowane zakończenie ok. godz. 18.00) zapraszamy dodatkowo osoby – księgowych i finansistów ( jeśli takie osoby są w hufcach) , a także osoby odpowiedzialne za pracę z kadrą i kształcenie ( szefów zespołów kadry kształcącej) oraz osoby odpowiedzialne za program. Również w sobotę na godzinę 14.30 (planowane zakończenie ok.18.00) zapraszamy osoby odpowiedzialne w hufcach za pozyskiwanie środków.

W sobotni wieczór, zapraszamy na wspólną kolację komendantów hufców, którzy zakończyli swoją kadencje ( osobne, indywidualne zaproszenia).

Udział w seminarium jest obowiązkowy. Na seminarium należy zabrać mundury.

W związku z różnymi rozwiązaniami organizacyjnymi funkcjonujących w hufcach oraz z koniecznością zabezpieczenia odpowiedniej ilości posiłków i miejsc noclegowych prosimy o potwierdzenie do dnia 15.01.2016r. ilości osób uczestniczących w seminarium, mailowo na adres Biura Komendy Chorągwi biuro@slaska.zhp.pl.

Dodatkowych informacji udziela hm. Aleksandra Lechocka tel.665 665 580 aleksandra.lechocka@slaska.zhp.pl

Serdecznie zapraszamy.

hm. Anna Peterko – Komendantka Chorągwi Śląskiej ZHP.