Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Warsztaty Komisji Rewizyjnych Hufców

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

KomisjeRewizyjne_01-2015 (26 z 35)

W sobotę 09 stycznia br. w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie Komisja Rewizyjna Chorągwi zorganizowała warsztaty dla Komisji Rewizyjnych Hufców.

W warsztatach wzięli udział hm. Anna Piekarz – Przewodnicząca Centralnej Komisji Rewizyjnej, hm. Anna Peterko – Komendantka Chorągwi, hm. Jan Piechaczek – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Chorągwi, hm. Maria Kotkiewicz – Przewodnicząca Rady Chorągwi oraz hm. Aleksandra Lechocka – Zastępczyni Komendantki Chorągwi, a także członkowie Komendy Chorągwi phm. Anna Miernik i phm. Janusz Karaś. W warsztatach wzięli udział przedstawiciele z 33 hufców. Uczestnicy pracowali w trzech grupach: finansowej, organizacyjnej oraz programowo – kształceniowej. Odbyły się również spotkania ze swoimi opiekunami rejonów w celu omówienia bieżących spraw. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy samych sukcesów.

KomisjeRewizyjne_01-2015 (17 z 35)     KomisjeRewizyjne_01-2015 (25 z 35)

KomisjeRewizyjne_01-2015 (24 z 35)     KomisjeRewizyjne_01-2015 (18 z 35)