Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Dane dostępowe do www i kont pocztowych – ważne

Druhny i Druhowie!

1. Dane dostępowe do nowych skrzynek pocztowych powinny trafić do Waszych starych skrzynek w ogicom.pl. Skrzynki na www.panel.ogicom.pl chwilę jeszcze będą czynne, ale tylko do wglądu. Wysyłanie i odbieranie maili odbywać się może tylko i wyłącznie z nowych skrzynek z O365.

1. Mogło się tak zdarzyć, że do kogoś nie trafiła wiadomość (np. nie trafiła do skrzynki starej, a już do nowej). Mogło się tak zdarzyć w domenie np.„slaska.zhp.pl”. Hasła dostępowe od poniedziałku 22.02. będą w Komendzie Chorągwi lub proszę pisać na www@slaska.zhp.pl
  2. Dane dostępowe do kont ftp (www) zostały wysłane na maile hufcowe oraz do administratorów www. W razie jakiś błędów/nieścisłości/braków – prosimy o kontakt na www@slaska.zhp.pl
  3. Utworzenie nowych adresów www i pocztowych będzie możliwe po 15.03.2015 roku. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy powodzenia w korzystaniu z nowych usług.

UWAGA!

W momencie wysłania maila ze starej poczty na adres, który był w ogicom.pl, poczta może trafić do starej skrzynki. Prosimy o sprawdzanie starej i nowej poczty do odwołania (ok.20.03.2016 roku).

Dodatkowe informacje w sprawie konfiguracji konfiguracja

Materiał powiązany http://slaska.zhp.pl/2016/01/26/strony-www-oraz-poczta-internetowa-wazne/