Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Odwiedź Holandię z „Exkursion”

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W imieniu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji rajdu „Exkursion” – organizowanej już po raz trzeci imprezie łączącej elementy gry miejskiej z poznawaniem innych krajów i kultur. Po raz pierwszy w historii rajd odbędzie się na terenie Holandii!

Na wszystkich chętnych będą czekać liczne niespodzianki – lokalni skauci zgodzili się nie tylko ugościć uczestników na czas trwania rajdu, ale również na pokazanie im lokalnych atrakcji. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć nie jedno a kilka miast! 

Z „Exkursion” wrócicie więc bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia, ale i zagraniczne kontakty, które – być może – okażą się przydatne dla was (i waszej drużyny) w przyszłości.

Taki jest też cel tego rajdu – patrzeć w przyszłość, poznawać inne kultury i ścieżki skautingu. Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą – zapraszamy więc do bycia podróżnikiem i poznawania świata z ekipą „Exkursion”.

Więcej informacji (jak również możliwość zgłoszeń i kontaktu z organizatorami) na stronie rajdu