Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Wakacyjne Praktyki w ZHP!

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę praktyk wakacyjnych dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy osoby pełnoletnie pragnące zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce. 

Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki wakacyjne trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarach tematycznych: komunikacja i promocja, pozyskiwanie środków, helpdesk, logistyka i administracja, administracja i zarządzanie oraz harcerski instytut badawczy.

To wyjątkowe przeżycie jest w Twoim zasięgu ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się! Czekamy na Twoją ankietę aplikacyjną pod adresem: rekrutacja@zhp.pl do 1 czerwca 2016 roku.

Więcej o praktykach:

Program wakacyjnych praktyk ZHP 2016

Ankieta aplikacyjna – Program Praktyk ZHP