Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Zaproszenie na rozmowy o #czystepowietrze w Katowicach

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W imieniu Fundacji Napraw Sobie Miasto, Katowickiego Alarmu Smogowego oraz StowarzyszeniaAktywności Obywatelskiej BONA FIDES, serdecznie zapraszam do udziału w rozmowach o czystym powietrzu w Katowicach, które odbędą się: 31 lipca br. godz. 10.30 na Przystanku Śniadanie w Parku Powstańców Śląskich oraz 25 sierpnia br. godz. 17.00 w Drzwiach Zwanych Koniem przy ul. Warszawskiej 37.

Do udziału zostali zaproszeni: Prezydent Miasta Katowice, Komendant Straży Miejskiej w Katowicach, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Polski Alarm Smogowy, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz przedstawiciel Korporacji Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego. 

Chcemy porozmawiać z urzędnikami, społecznikami i mieszkańcami Katowic m.in. o tym, jak mądrze korzystać z węgla, jakie są standardy dla kotłów i paliw stałych w Polsce, jak wymienić stary piec węglowy na ekologiczne źródła ogrzewania, a także gdzie i w jaki sposób zgłaszać spalanie śmieci przez sąsiadów.

Mając powyższe na uwadze, uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji wśród Państwa członków i współpracowników oraz przyjęcie zaproszenia

Z wyrazami szacunku

Patryk Białas

Katowicki Alarm Smogowy

Fundacja Napraw Sobie Miasto

tel. 606 73 90 37