Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Program Młodych Liderów

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Fundacja Dom Pokoju serdecznie zaprasza do Programu Młodych Liderów, którego celem jest stworzenie sieci współpracy młodych liderów (w wieku 17-25), działających aktywnie na rzecz walki z dyskryminacją, rasizmem czy nietolerancją, którzy zostaną przeszkoleni i włączeni w unikalny projekt, realizowany przez Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Dom Anny Frank w Amsterdamie (The Future of Auschwitz and Holocaust Education in Authentic Memorial Sites), ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Niderlandów. 

Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie programu (w załączniku). Zapraszamy do zgłoszeń i śledzenia informacji na na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/930853833711009/

 oraz na naszej stronie www: dompokoju.org.

Program Młodych Liderów:

– 10 osób z całej polski w dwuletnim projekcie edukacyjnym (2017-2018)

– darmowe szkolenia i treningi w Polsce i Holandii

– wiek: 17-25

– wymagany język angielski

– esej rekrutacyjny w języku angielskim należy wysłać do 10 października 2016 roku na adres: dompokoju@dompokoju.org, z tytułem „Program Młodych Liderów”

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Dorota Whitten, e-mail: d.whitten@dompokoju.org, tel: +48 730 932 523


Fundacja Dom Pokoju
Łokietka 5/1
50-243 Wrocław

www.dompokoju.org
lokietka5.pl

 

program-mlodych-liderow_formularz-zgloszeniowy

program-mlodych-liderow_info

programu-mlodych-liderow_regulamin