Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Spotkanie organizacyjne Referatu Zuchowego

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W piątkowe popołudnie, 9 września b.r., w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie miało miejsce spotkanie organizacyjne namiestników i członków namiestnictw zuchowych Chorągwi Śląskiej ZHP. Jego  uczestnicy reprezentowali Hufce ZHP – Ziemi Tarnogórskiej, Jaworzno, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Ziemi Zawierciańskiej, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice, Ziemi Tyskiej, Ziemi Będzińskiej i Sosnowiec.

Podczas spotkania, w konwencji urodzinowej zbiórki, omówione zostały działania Referatu Zuchowego do końca roku kalendarzowego. Nie zabrakło rozmów na nurtujące środowiska zuchowe problemy, wymiany doświadczeń, propozycji jak nauczyć zuchy tekstu piosenki oraz zuchowych form pracy. Serdecznie dziękujemy przybyłej na spotkanie kadrze zuchowej, wspólne rozmowy, propozycje i stworzenie fantastycznej atmosfery. Zbiórkę poprowadziła hm. Ewa Miękina – kierowniczka Referatu Zuchowego.