Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Jamboree On The Air oraz Jamboree On The Internet – skauting w eterze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

14-16 października w Internecie i Eterze, odbędzie się 59. Jamboree On The Air oraz 20. Jamboree On The Internet, podczas którego skauci z całego świata spotkają się ze sobą by dzielić się przeżyciami i przygodami.

JOTI to wydarzenie, które nie ma ograniczeń wiekowych uczestników. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych przyjaźni ze skautami z całego świata, czy przełamania barier językowych. Jeśli ktoś nie komunikuje się w języku angielskim, istnieje możliwość dołączenia do kanału #international (lub wpisać komendę: /join #international), gdzie można rozmawiać w dowolnym języku.

Aby dołączyć do JOTI, wystarczy wejść na czat.zhp.pl, wpisać swój nick (pseudonim)  i zrobić pierwszy krok, np. witając skautów na kanale. Na zarejestrowanych użytkowników czeka z kolei szereg atrakcji. Wśród nich gra w międzynarodowe bingo – JamPuz. O pozostałych atrakcjach dowiecie się na oficjalnej stronie wydarzenia.  JOTI to najtańsze Jamboree świata, wystarczy mieć dostęp do internetu !

Wszystkie praktyczne informacje na temat JOTA-JOTI znajdziecie w poradniku z 2015. Zachęcamy do lektury!