Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Zimowy koncert świąteczny

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W miniony piątek 9 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Strzyżowicach miał miejsce Zuchowy Koncert Świąteczny.

Kolędy i pastorałki w wykonaniu 1 Mistrzowskiej Gromady „Leśne Ludki” z Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej przeplatane tekstami związanymi z okresem Świąt Bożego Narodzenia stworzyły fantastyczny program. Nad przebiegiem całego wydarzenia czuwała kadra Gromady – phm. Anna Łebzuch, phm. Marek Łebzuch wraz z przybocznymi. Na zaproszenie kadry i zuchów z Gromady w koncercie uczestniczyli hm. Adam Malarz – członek Rady Naczelnej ZHP i Ewa Miękina kierowniczka Referatu Zuchowego Chorągwi Śląskiej ZHP. Wszystkim zuchom i kadrze Gromady serdecznie gratulujemy udanego występu. Nie zabrakło również niespodzianek i upominków.

Na zakończenie Zuchy otrzymały prezenty od gości uczestniczących w spotkaniu oraz referatową bombkę świąteczną z życzeniami.