Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Adventure Race dla każdego

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Już 11 marca zapraszamy do Żor na tegoroczną edycję Rajdu Wilczego. Impreza ta ma charakter rajdu przygodowego – będzie to prawdziwa aktywna sobota, podczas której będzie można zmierzyć się aż na pięciu trasach zawodów. Organizatorzy przygotowują pięć tras, na których będzie można powalczyć o nagrody, jak również spróbować swoich sił w mini-rajdzie rodzinnym. Trasy przygodowe przeznaczone są dla zespołów dwuosobowych. Przygotowano również dwie trasy do rywalizacji indywidualnej – rowerową oraz biegową.

Trasa AR-OPEN: 50-kilometrowa trasa dla zespołów dwuosobowych. Startujący będą musieli przebyć etap pieszy oraz rowerowy, a także wykonać zadania specjalne.

Trasa AR-PROFI: ponad 100 kilometrów trasy do przebycia pieszo, rowerem, kajakiem oraz na rolkach, dodatkowo na trasie do wykonania zadania specjalne. Trasa dla najbardziej zaawansowanych zespołów dwuosobowych.

Trasa Rodzinna: 5 kilometrów biegu na orientację w terenie miejskim połączone z zadaniami specjalnymi, zlokalizowanymi w ciekawych miejscach Żor. Na trasie mogą startować zespołu rodzinne oraz dzieci i młodzież, w grupach maksymalnie pięcioosobowych.

Trasa IN-BIEG: Trasa biegowa, na której zawodnicy startują indywidualnie. Zawodnik otrzymuje mapę z punktami kontrolnymi, które znajdować się będą na trasie biegu.

Trasa IN-ROWER: Trasa dla rowerzystów, na której zawodnicy startują indywidualnie. Każdy zawodnik otrzymuje mapę, na której zaznaczone są punkty kontrolne rozłożone na trasie jazdy.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://eventyrteam.pl lub na FP „Rajdu Wilczego”http://www.facebook.com/RajdWilczy – serdecznie zapraszamy!