Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Odszedł na Wieczną Wartę hm. Jerzy Wołowiec

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W dniu 20 lutego 2017 roku zmarł Druh harcmistrz Jerzy Wołowiec – instruktor Hufca Beskidzkiego ZHP , szef Harcerskiego Klubu Krótkofalowców „Beskid” . Jego pasją było harcerstwo realizowane poprzez rozwój specjalności krótkofalarskiej, której poświęcił ponad 40 lat instruktorskiej służby. Odszedł na Wieczną Wartę instruktor – wychowawca niezwykle oddany sprawom ZHP, przyjaciel dzieci i młodzieży. Za ofiarną służbę instruktorską odznaczony Srebrnym Medalem „Za zasługi dla Chorągwi Bielskiej”, Odznaką „Za zasługi dla Chorągwi Śląskiej” w stopniu złotym oraz Srebrnym Krzyżem „Za Zasługi dla ZHP”.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 23 lutego o godz. 14:00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach.