Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

II Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Komenda Chorągwi wraz z referatami i zespołami programowymi zaprasza na II Zlot Kadry Programowej – 4 marca (sobota) w godzinach 09:00-18:00, Ośrodek Harcerski „Skaut”  w Chorzowie.

Zlot adresowany jest do członków komend hufców odpowiedzialnych za obszar programowo-wychowawczy, członków zespołów programowych, namiestników oraz kandydatów na te funkcje. Zapraszamy również drużynowych i liderów środowisk Nieprzetartego Szlaku, ponieważ podczas zlotu chcielibyśmy stworzyć platformę współpracy, integracji oraz płaszczyzny wymiany doświadczeń w przyszłości.

Koszt zlotu to 18 złotych od osoby, co obejmuje: ciepły posiłek, przerwy kawowe i materiały niezbędne do organizacji zajęć.

Zgłoszenie przyjmowane są do 28 lutego 2017r. poprzez formularz (link poniżej).

W harmonogramie zlotu przewidujemy: gry strategiczne z zakresu umiejętności miękkich w zarządzaniu, spotkania informacyjno-szkoleniowe z przedstawicielami Głównej Kwatery, Zespołu Zagranicznego Chorągwi, referatów metodycznych i zespołów naszej Chorągwi.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres: patrycja.makarska.chachaj@slaska.zhp.pl

Szkolenie zostanie zakończone wręczeniem certyfikatu.

Serdecznie zapraszamy na II Zlot Kadry Programowej naszej Chorągwi!

 

Formularz zgłoszeniowy Zlot Kadry Programowej 2017